Zaznacz stronę

O nas

EVENEMA
ZDECYDOWANIE
KREATYWNA
AGENCJA

Jesteśmy agencją nowoczesnego marketingu i brandingu.

Budujemy marki w sposób zintegrowany. Tworzymy rozwiązania, które angażują odbiorców i dostarczają im pozytywnych emocji. Aby tak się stało zawsze szukamy indywidualnego wymiaru komunikacji, który zaangażuje, poruszy wyobraźnię i będzie skuteczny.

Istniejemy kilkanaście lat w branży reklamowej.

Pracowaliśmy indywidualnie czy w grupie dla takich marek jak: Echo Investment, GALAXY, OUTLET PARK, NETTO, home.pl, REAL2B DEVELOPMENT, QUICK PARK, SAVILLS POLSKA, SHOPIN, GALFARM, EUROGLATER, GALERIA CORSO, TM TOYS, MATTEL POLSKA, DISNEY POLSKA, GONZO TOYS, BTC, CASTORAMA, LIDL, INTERMARSHE, MEDIA MARKT, TESCO, ODIDO, OBI, DROBIMEX, VETUS POLSKA, PARK HOTEL, FASHION EXPO, TERPIŁOWSKI, MODEHPOLMO, GALERIA STARÓWKA, BOŚ BANK, PIOTR I PAWEŁ i wielu innych małych i dużych….

POMAGAMY NASZYM KLIENTOM OPOWIEDZIEĆ
ICH WŁASNĄ HISTORIĘ. DLA NAS SILNA MARKA TO NIC INNEGO,
JAK DOBRZE OPOWIEDZIANA HISTORIA.

We believe

#MARKA #AD #MARKETING
#GRAPHIC #DESIGN
#INTERACTIVE
#PR #SOCIAL MEDIA #VIDEO
#SPOTY TV #PHOTO #EVENT

WIERZYMY W MARKETING, W LUDZI, W PRACĘ.
MARKETING TO DLA NAS PRZESTRZEŃ
NIEOGRANICZONYCH MOŻLIWOŚCI.

Kontakt

Biuro Warszawa

Agencja Reklamowa
EVENEMA

Martyna

+48 600 449 398
martyna@evenema.com

Bartek

+48 536 354 231
bartek@evenema.com

Biuro Szczecin

Agencja Reklamowa
EVENEMA
ul. Kapitańska 3A
71-602 Szczecin

Celina

+48 791 219 066
celina@evenema.com

Zbyszek

+48 697 107 320
zbyszek@evenema.com

Ewelina

+48 535 811 116
ewelina@evenema.com

Napisz do nas

biuro@evenema.com

Evenema s.c., ul. Paska 34b/9
71-622 Szczecin
NIP 8513200843 / REGON 365783114